Eladó / pénztáros (Budapest)

Budapest

Papír - írószer szaküzlet megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Eladó / pénztáros

Elvárások:

  • Pozitív, vevőközpontú hozzáállás,
  • Kedves, udvarias fellépés,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Pontosság,
  • Érettségi bizonyítvány,
  • Kereskedelmi gyakorlat

Előnyt jelent:

  • Jó kommunikációs készség,
  • Rugalmasság,
  • Alaposság

Feladatok:

  • Pénztár kezelése,
  • Áruátvétel és feltöltés,
  • Segítségnyújtás,

, Megbízóról:,

Az írószerek világában eltöltött több mint 20 év után is töretlen lelkesedéssel foglalkozunk nap mint nap különleges írószerek és papírtermékek értékesítésével., , A minőség elkötelezett híveiként kizárólag olyan gyártók termékeit forgalmazzuk legyen az egy kisebb kézműves manufaktúra vagy a világ egyik legnagyobb gyártója melyek maximálisan megfelelnek a legmagasabb követelményeknek is., Az írószerpiac egyik meghatározó szereplőjeként kapcsolatban állunk a legjelentősebb márkákkal és több esetben közvetlenül a gyárból rendelünk., Büszkék vagyunk arra , hogy szakképzett és tapasztalt munkatársaink a legmagasabb ügyfél élmény eléréséért dolgoznak minden nap., A kommunikációs technológia forradalmának előretörése mellett szinte hihetetlen de az írószerek és a különböző naplók népszerűbbek mint valaha.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos , dinamikus csapat,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Kiszámítható , stabil munkarend,
  • Versenyképes fizetés,
  • Kellemes munkakörülmények

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest