Eladó – webshop eladó (Budapest)

Dinamikusan fejlődő, szépségiparban tevékenykedő vállalatunkhoz HOSSZÚ TÁVRA keressük leendő Csapattagunkat

Eladó – webshop eladó

pozícióba.

Feladataid lesznek:

  • Weboldalon leadott megrendelések összekészítése, dobozolása
  • Áru csomagolása
  • Számlázás
  • Leltárban való részvétel
  • Érdeklődőknek szaktanácsadás nyújtása személyesen, telefonon és on-line felületeken egyaránt

Fontos nekünk:

  • középfokú végzettség
  • önállóság, magabiztosság mellett a jó kommunikáció, kedvesség elengedhetetlen
  • érdeklődés a szépségipar iránt

Előny:

  • szépségiparban szerzett tapasztalat
  • nagykereskedelmi értékesítésben vagy eladó munkakörben szerzett tapasztalat

Cserébe az alábbiakat kínáljuk:

  • kiváló Csapatot szuper Kollégákkal és Felettessel
  • megfelelő betanítást
  • Hétfőtől péntekig tartó egy műszakos munkavégzést, tehát, a hétvége, délután, éjszaka szabad

Munkavégzés helye:

IX. kerület jól megközelíthető helyen

Jelentkezéseket a "jelentkezem az állásra" gombra kattintással várjuk.

Budapest