Elektromos és mechanikai szerelő (WHC01720) (Veresegyház)

Elektromos és mechanikai szerelő (WHC01720)

Elektromos és mechanikai szerelő munkatársat keresünk Veresegyházra

Feladatok:

Mechanikus szerelő:

  • Erőművi alkatrészek-szerelési folyamata
  • Munkafolyamatok végrehajtása a műszakvezető/ termelési koordinátor/ mérnök irányításával
  • Lakatos illetve szét- és összeszerelési tevékenységek
  • Szükséges szerszámok és készülékek meghatározása
  • Munkafolyamatokhoz kapcsolódó rendszerek használata

Elektromos összeszerelő:

  • Együttműködés a szerelés-vezetőkkel és a termeléstámogató mérnökökkel
  • Tervrajzok alapján a belső gyártáshoz szükséges kábellisták elkészítése
  • Vezetékek és kábelek azonosítóinak gyártása (fém és műanyag)
  • Anyaghiányok folyamatos követése, jelentése
  • Minőségügyi ellenőrzésének elvégzése mérőeszközökkel

Elvárások:

  • Mechanikus szerelő: szakirányú szakmunkás végzettség: (mechanikai műszerész, technikus, lakatos) + Szerelési gyakorlat : erőművi, gépészeti (csőhálózati), erősáramú, ipari gyakorlat
  • Elektromos összeszerelő: szakirányú végzettség ( villanyszerelő, elektroműszerész) + 1 év összeszerelési gyakorlat (erőművi vagy erősáramú ipari gyakorlat)
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Precíz, alapos munkavégzés
  • Önálló munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása: 2 műszak

Munkavégzés helye

Veresegyház

Veresegyház