Elektromos jármű összeszerelő(Székesfehérvár) (Székesfehérvár)

1 műszakos munkarendbe új kollégákat keresünk!

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk székesfehérvári munkavégzésre keres Elektromos jármű összeszerelő munkatársakat! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk székesfehérvári munkavégzésre keres Elektromos jármű összeszerelő munkatársakat!

Feladatok:

  • Elektromos járművek erős és gyengeáramú rendszerek kábelezése, illetve ezen alkatrészek beszerelése.
  • Kábelezés beépítés ellenőrzése.
  • Összeszereléshez szükséges anyagmozgatás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Releváns középszintű végzettség,
  • Autóvillamossági szerelő, műszerész, villanyszerelő, elektrotechnikus.
  • Precíz, pontos munkavégzés.
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Önállóan dolgozni tudó, munkájára igényes kollégákat keresünk

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony, 1 műszakos munkarend.
  • Fejlődési lehetőség.
  • Szakmai kihívások.

Előnyt jelent:

  • Érintésvédelmi felülvizsgáló képesítés.
  • Járművillamossági szerelői tapasztalat.
  • Emelőgép vagy targonca kezelői képesítés

Székesfehérvár