Elektromos karbantartó (Komárom)

(Komárom-Esztergom megye)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Elektromos karbantartó

Feladatok

  • A termelés műszaki hátterének biztosítása;
  • Meghibásodott alkatrészek javítása;
  • Gépek karbantartása a hibák megelőzése érdekében;
  • Dokumentációkezelés;
  • A gépek megfelelő működésének folyamatos ellenőrzése.

Elvárások

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk;
  • Szakirányú végzettség;
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Több műszakos/folyamatos munkarend vállalása.

Amit kínálunk

  • Érdekes, kihívásokkal teli feladat;
  • Stabil vállalati háttér;
  • Széleskörű juttatások;
  • Dinamikus környezet és támogató vezetőség.

Előnyök

  • Számítógépes ismeret előny.

Munkavégzés helye

  • Komárom

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/294-5850 (Doros Anna)

Komárom