Elektromos karbantartó (Székesfehérvár)

Multinacionális partnerünk nemzetközi szinten is piacvezető alumínium termékek gyártásában. Többnyire szállítmányozási szektorba állítja elő termékeit. Székesfehérvári üzemében a modern technológia innovációja, s a robotok világa vár Rád!

Elektromos karbantartó

Feladatok

Így néz ki egy napi munkanapod:

  • A vállalat gépparkjának elektromos karbantartása, ellenőrzése
  • Meghibásodott gépek javítása
  • Altív részvétel a megelőző karbantartásban
  • Karbantartási dokumentálások készítése
  • Mechanikus csapat támogatása

Követelmények

Aggályod van, hogy alkalmas lehetsz e? Olvasd végig elvárásunk egy jelölttel szemben:

  • Elektroműszerész VAGY villanyszerelő VAGY erősáramú berendezés szerelő végzettség
  • Villamos rajz olvasási készség
  • Gyártói környezetben szerzett tapasztalat
  • Felhasználási szitű (MS Office) számítógépes ismeretek
  • Folyamatos 12 órás munkarend vállalása

Amit kínálunk

Amiért érdemes jelentkezned az állásra

  • Versenyképes bérezés, extra pótlékokkal
  • Kiemelkedő cafetéria csomag
  • Negyedéves teljesítmény prémium (fixen minden negyedéves zárást követően)
  • Utazási támogatás, vállalati buszlehetőség
  • Egészésg- és önkéntés nyugdíj pénztár
  • Hiányzásmentes éves jutalom
  • Tanfolyamok igény szerint
  • Több éves szakmai múlttal rendelkező csapat támogatása

Munkavégzés helye

Székesfehérvár