Elektromos karbantartó (Pécel)

  • GYORS felvételi folyamat

  • AZONNALI KEZDÉSI LEHETŐSÉG

  • 3 műszakos munkarend: napi 8 órában, heti váltakozásban

Elektromos karbantartó
402

Feladatok

  • Gépek szabvány szerinti üzembe helyezésében való aktív részvétel

  • Gyártógépek és berendezések elektromos szerelési munkálatainak elvégzése

  • Preventív karbantartási feladatok ellátása a mechanikai munkatársakkal együttműködve

  • Hibaokok feltárása és javító intézkedések megtétele

  • Fejlesztési projektekben való részvétel (TPM, 5S, Kaizen)

  • Műszaki feladatok dokumentálása papíron és számítógépes rendszerben

Elvárások

  • Középfokú végzettség (erősáramú berendezés szerelő/ releváns elektromos)

  • Gyártási területen szerzett min. 3 éves karbantartói tapasztalat

  • 3 műszakos munkarend vállalása (hétfőtől-péntekig)

  • PLC és ICT ismeret

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

  • Rugalmas, nyitott, kitartó hozzáállás

Amit kínálunk

Könnyedén átlátod a gépsorok elektronikai hátterét? Jártas vagy karbantartói területen gyári közegben? Rendelkezel PLC ismerettel?

CSATLAKOZZ csapatunkhoz, ha fontos számodra a MEGBÍZHATÓSÁG, a KISZÁMÍTHATÓ beosztás és szereted a PONTOSAN ÉRKEZŐ FIZETÉST!

Biztosítjuk számodra:

  • Garantált alapbér – tapasztalattal arányosan kerül megállapításra

  • Számos EXTRA juttatás:

  • Cafeteria: br. 40.000 Ft/hónap

  • BÓNUSZRENDSZER: akár a havi br. bér 16,66 %-a

  • 30%-os műszakpótlék (18:00-6:00 között)

  • TÁMOGATOTT bejárás:

  • INGYENES céges buszjáratok több településről (településlista a hirdetés alján olvasható!)

  • Tömegközlekedés esetén: 86 %-os arányban

  • Autó esetén: 30 Ft/km arányban

  • SZABAD hétvégék

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Klimatizál gyár (nyáron hűtenek, télen fűtenek). MODERN környezet

  • Fiatalos, lendületes csapat

INGYENES CÉGES BUSZJÁRATOKAT biztosítunk a következő településekről:

Aszód, Bag, Dány, Dányszentkirály, Domonyvölgy, Gödöllő, Gödöllő-Máriabesnyő, Hévízgyörk, Isaszeg, Tura, Valkó, Vácszentlászló, Zsámbok, Farmos, Gyömrő, Maglód, Mende, Nagykáta, Sülysáp, Szentmártonkáta, Tápióbicske, Tápiógyörgye, Tápióság, Tápiószecső, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tóalmás, Galgahévíz, Kartal.

Munkavégzés helye

Pécel

Pécel