Elektromos karbantartó (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

Partnerünk fő tevékenysége gabonafélék, olajos magvak, takarmány alapanyagok és növényi olajok kereskedelme, illetve növényolajgyártás. Vállalatuk több mint 20 éves jelenlétével és folyamatos fejlődésével már meghatározó szerepet tölt be a közép-európai régió gabonakereskedelmében.

Elektromos karbantartó

Feladatok

- a telephely elektromos berendezéseinek üzemkész állapotáról való
gondoskodás
- a hiba elhárításához szükséges intézkedések megtétele
(anyagigénylés, beszerzés)

Követelmények

- villanyszerelő vagy villamos ipari szakmai végzettség
- villanyszerelésben, elektronikai berendezések javításában
szerzett tapasztalat
- erősáramú berendezések ismerete
- 2 műszak vállalása

Amit kínálunk

- cafeteria
- havi bónusz
- stabilitás, hosszú távú álláslehetőség

Munkavégzés helye

Debrecen