Elektromos karbantartó (Celldömölk)

Elektromos karbantartó

Leírás

Találd meg nálunk új munkahelyed! Keress minket bizalommal és jelentkezz hozzánk műszaki pozícióinkra!

CELLDÖMÖLKI partnercégünk részére keresünk ELEKTROMOS KARBANTARTÓ munkatársakat 12 ÓRÁS munkarendbe.

Feladatok

  • Gépek, gépsorok elektromos hibáinak kijavítása, alkatrészek kicserélése
  • Épületben fellépő elektromos hibák elhárítása
  • Épek, gépsorok tervszerű karbantartása

Elvárások
  • Befejezett elektromos/elektronikus szakvizsga
  • Szakmai tapasztalat
  • Folyamatos 12 órás munkarend vállalása
  • Számítástechnikai alapismeretek
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk
  • Prémiumrendszer, Szép-Kártya feltöltés
  • Munkábajárási támogatás
  • Ingyenes céges dolgozói buszjárat
  • Ingyenes gyümölcs minden dolgozó számára
  • Céges ajándékok munkavállalók részére, különböző ünnepek alkalmával (nőnap, húsvét, karácsony)
  • Céges munkaruha biztosítása
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Rendszeres infónapok és céges rendezvények
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Családias munkakörnyezet

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-372-33-71-es telefonszámokon!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Munkavégzés helye

Vas megye

Celldömölk