Elektromos karbantartó (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Csatlakozz a hazai autóipari szektor legvonzóbb munkáltatójához, a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-hez és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóik gyártásához! Az autógyártás folyamatosan fejlődő és megújuló képviselőjénél kiemelkedő juttatások, kellemes munkahelyi környezet és hosszútávú karrierlehetőségek várnak!

Elektromos karbantartó

Feladatok

  • Tervezett és időszakos karbantartások elvégzése, szabályzó munkautasítások és dokumentációk kialakítása, optimalizálása
  • A gyártó berendezések komplex hibáinak feltárása (különböző diagnózisrendszerek alkalmazásával pl. SPS, robottechnika, hajtástechnika), elemzése és elhárítása (alkatrészek és komponensek cseréje, javítása)
  • A PLC (S7) és PC vezérelt gyártó berendezések műszaki felügyelete, működésének optimalizálása (rendelkezésre állás, hatékonyság és energiamegtakarítás), hibáinak elemzése, javaslat megelőző intézkedésekre
  • Aktív közreműködés a több területet érintő termelési zavaroknál, 230-400 V-os hálózatok javítása
  • Átalakítások és telepítések önálló végrehajtása, szükség szerint a programozás átdolgozása
  • Saját területen a külső cégek által végrehajtott feladatok felügyelete és irányítása

Követelmények

  • Villanyszerelő és/vagy befejezett mechatronikai, ipari elektronikai, automatizálási vagy azokkal egyenértékű villamos végzettség érettségivel
  • Bizonyítvány elektromos berendezések szerelésére 400V-ig
  • Gyakorlatban szerzett hidraulikai, pneumatikai és vezérléstechnikai ismeretek, valamint hibakeresésben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • 4 műszakos munkarendre való hajlandóság
  • Kimondottan magas fokú minőség iránti elkötelezettség, minőségközpontú szemlélet
  • Önállóan és csapatban történő precíz, gyors és felelősségteljes munkavégzés, rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó kommunikáció- és problémamegoldó készség
  • Személyi és szakmai továbbfejlődés iránti igény
  • MS Office kiváló felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Komplex juttatási csomag (jelenléti bónusz, senioritási bónusz, vakáció juttatás, 13. havi fizetés, utazási támogatás - tömegközlekedés esetében 100% támogatás)
  • Home office lehetőség – munkakörtől függően
  • Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből
  • Letelepedési és bejárási támogatás
  • Szálláslehetőség a munkavállalók számára modern dolgozói apartmanokban
  • Stabil munkahely
  • Hosszútávú karrierlehetőség, amit szakmai tréningekkel támogatunk
  • Kollektív élet- és balesetbiztosítás
  • Sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)
  • Étkezési lehetőség minden gyár részlegben a kollégák számára
  • Széles választékú, modern, kényelmes munkaruha

*A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét