Elektromos karbantartó (Cegléd)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Németország legnagyobb félvezető gyártójaként világszerte 36 000 munkavállalót foglalkoztat. Félvezető- és rendszer-megoldásaival, a környezet megóvását is szem előtt tartva választ kíván adni a modern társadalmak kihívásaira az energiahatékonyság, a mobilitás és a biztonság területén. A vállalat dinamikus fejlődésének köszönhetően Ceglédre keres

kollégákat

Elektromos karbantartó

Feladatok

  • Gépek, berendezések, műszerek javítása, karbantartása, az folyamatos gyártás biztosítása és hibaelhárítás a minőségbiztosítási elveknek és a biztonságtechnikai, környezetvédelmi előírásoknak megfelelően, a vonatkozó és mindenkor érvényben lévő folyamatleírások.
  • A termelőberendezések karbantartási tervében szereplő javítások elvégzése,
  • a gyártóterületen található berendezések műszaki és esztétikai állapotának folyamatos ellenőrzése, eltérések kezelése,
  • a gépekre előírt preventív, illetve szervíz beavatkozások végrehajtása,
  • meghibásodások kezelése, hibafeltárás, hibaelhárítás a mindenkor érvényben lévő eszkalációs láncnak megfelelően
  • az elvégzett beavatkozások előírásoknak maradéktalanul megfelelő dokumentálása,
  • közreműködés a külső cégek által történő karbantartásoknál, valamint új berendezések, gépek műszerek telepítésénél
  • a berendezés paramétereinek ellenőrzése a folyamatparaméter lapon megadott értékeknek megfelelően,

Elvárások

  • Középfokú műszaki (elektrotechnikai) végzettség,
  • Hasonló területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat,
  • Részvétel a karbantartás részére szervezett szakmai továbbképzéseken.
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 4 műszakos (8 órás) munkarend vállalása
  • Megbízható, felelősségteljes hozzáállás

Előnyök

  • Angol vagy német nyelv alapszintű ismerete előny,

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Emelt műszakpótlékok, cafeteria
  • Jelenléti- és teljesítmény célprémium
  • Cafeteria, nyugdíjpénztári hozzájárulás és iskolakezdési támogatás
  • Ingyenes, műszakrendhez igazított vállalati buszjárat 5 vonalon (1. Újlengyel - Dánszentmiklós - Nyáregyháza - Albertirsa - Ceglédbercel 2. Nagykőrös - Csemő 3. Tiszaföldvár - Martfű - Rákócziújfalu - Rákóczifalva - Szolnok - Abony 4. Tószeg - Tiszavárkony - Jászkarajenő - Kőröstetétlen - Törtel 5. Újszilvás - Tápiószőlős - Tápiószele - Nagykáta - Tápiószentmárton - Tápióbicske
  • Tiszta és biztonságos munkakörülmények, kiszámítható munkarend
  • Tanulási és előrelépési lehetőség
  • Ingyenes sportolási lehetőség, egészségszűrések
  • Munkatársi ajánlási program akár 300 000 Ft-os jutalommal

Munkavégzés helye

Cegléd

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Cegléd