Elektromos karbantartó (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Debreceni gyártó partnerünk csapatába keresünk elektromos karbantartó kollégákat akár azonnali kezdéssel.

Elektromos karbantartó

Feladatok

  • a termelés műszaki támogatása és a gépek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
  • tervszerű karbantartási feladatok ellátása
  • aktív részvétel a fejlesztési projektekben
  • robotok üzemelésének a felügyelete

Követelmények

  • villamos szakirányú végzettség
  • villanyszerelői képesítés (erősáramú)
  • gyártógépek kapcsolási rajzának értelmezése
  • elektromos hibák észlelése és javítása
  • PLC ismeretek - Siemens S7 300 és Siemens S7  1200 PLC ismerete
  • önálló munkavégzés és csapatmunkára való képesség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • egészségbiztosítás a 3 hónapos próbaidő letelte után
  • munkábajárás támogatás tömegközlekedés esetén 100%, autóval 15ft/km Debrecen közigazgatási határán kívülről bejáról esetében
  • 13. havi fizetés

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen