Elektromos karbantartó (PLC tudással) (Pest megye)

Elektromos karbantartó (PLC tudással)

Főbb feladatok:

  • A gyártósoron a PLC programokban hibák keresése éskijavítása;
  • Fejlesztések, módosítások elvégzése (PLC, HMI);
  • Esetleges gépállás esetén segítségnyújtás a technikusoknak a hiba elhárításában;
  • Aktív részvétel a megelőző karbantartásokban.

Követelmények:

  • Releváns szakmai tapasztalat üzemi automatizálás és berendezés karbantartás (vezérlési oldalról) terén,
  • PLC programozási tapasztalat,
  • Számítógépes szaktudás (PC),
  • Többműszakos munkarend vállalása – 12 órás munkarend (3 nappal – 3 pihenő – 3 éjszaka).

Előnyt jelent:

  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás,
  • Mitsubishi Melsec Q PLC ismerete,
  • PLC-vel vezérelt szervohajtások ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem (alapbér és egyéb prémiumok),
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Oktatások, képzések,
  • Vállalati busz / bejárás támogatása,
  • Meleg étkeztetés helyben,
  • Kiváló munkakörnyezet.