Elektromos karbantartó technikus (PLC technikus) (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Elektromos karbantartó technikus (PLC technikus)

Feladataid

  • Gyártósori elektromos gépek, berendezések javítása, karbantartása
  • A fellépő üzemzavarok elektromos hibáinak elemzése, kijavítása
  • Javaslatok leadása, a folyamatok javítása érdekében

A pozícióhoz elengedhetetlen:

  • Szakirányú villanyszerelői képesítés vagy erősáramú technikusi végzettség
  • Azonos munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • PLC vezérlések ismerete
  • Szervó hajtások működésének, javításának ismerete
  • Rugalmasság, tanulásra való hajlandóság
  • 4 műszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését önéletrajzzal.