Elektromos karbantartó, villanyszerelő (Lenti)

A hirdetés már lejárt!

Elektromos karbantartó, villanyszerelő

Leírás

Lentiben lévő partnerünk részére többműszakos munkarendben keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

  • Villanyszerelő

Feladatok
  • Gyártósori és egyéb termelő berendezések elektromos karbantartása, javítása, azok dokumentációja
  • Tervszerű megelőző karbantartások elvégzése, dokumentálása
  • Géptelepítések elvégzése, új és használt gépek üzembe helyezése
  • Gépalkatrészek felújítása, alkatrészigény jelentése
  • Gépdokumentációk kezelése

Elvárások
  • Középfokú műszaki szakirányú végzettség
  • Gyártásban szerzett több éves tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek
  • Műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk
  • Korrekt bérezés
  • Kiemelkedően magas Cafeteria már az első hónaptól ( br. 66.667 Ft/ hó)
  • 13. havi fizetés a cég éves eredménye alapján
  • 100% munkába járási támogatás saját gépjárművel is
  • Egyéb juttatások
  • Hosszútávú munkalehetőség

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-555-2942-es telefonszámon!

Az önéletrajzot a t.szlavecnegelencser@trenkwalder.com e-mail címre várjuk!

Munkavégzés helye

Lenti

Lenti