ELEKTROMOS MŰSZERÉSZ / VILLANYSZERELŐ (Budapest)

ELEKTROMOS MŰSZERÉSZ / VILLANYSZERELŐ

Feladatok

  • A cég által gyártott egyedi berendezések vezérlőszekrényeinek szerelése budapesti telephelyen
  • A cég által leszállított berendezések helyszíni elektromos szereléseiben, beüzemelésekben történő részvétel
  • A berendezések elektromos szervizelése

Elvárások

  • szakirányú szakmunkás végzettség (villanyszerelő, elektroműszerész)
  • minimum 2-3 éves a fenti szakirányok egyikében szerzett tapasztalat
  • minimum B kategóriás jogosítvány
  • pontosság, precizitás, problémamegoldó képesség, megbízhatóság, terhelhetőség
  • rugalmasság, szakmai igényesség
  • külső szerelési helyszínek (Magyarország, külföld)
  • angol nyelv ismerete előnyt jelent

Előnyök

  • pneumatikai szerelési ismeretek
  • PLC és frekvenciaváltók szerelési ismerete és gyakorlata

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Változatos, kihívásokat tartogató munka
  • Versenyképes jövedelem
  • Megbecsülés
  • Jó csapat

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem most" gombra való kattintással!

www.agrometal.info

Budapest