Elektromos Projektvezető (Budapest)

A magyar tulajdonú ügyfelünk több mint húszéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Elektromos Projektvezető

Feladatok

  • projektek előkészítése, lebonyolítása, szervezése, beruházás napi szintű, helyi irányítása adott szakágon belül
  • kooperációk szervezése, lebonyolítása
  • alvállalkozók műszaki-, munkavédelmi-, tűzvédelmi ellenőrzése, ellenőriztetése
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel, kivitelezőkkel
  • költségvetések előkészítéséhez szükséges műszaki tartalom összeállítása, ellenőrzése, folyamatos követése, aktualizálása
  • alvállalkozói költségvetések ellenőrzése, bértárgyalások lebonyolítása
  • megrendelői és alvállalkozói elszámolások összeállítása, elszámolások menedzselése
  • rendszeres műszaki riportálás a vezetők felé

Munkavégzés helye:

  • XIII. kerület, Budapest és a projektek (esetleges vidéki) helyszínei

Követelmények

  • felsőfokú szakirányú Elektromos végzettség (Villamosmérnök)
  • minimum 5 év építőipari kivitelezési és irányítási tapasztalat adott szakágon belül
  • kiviteli tervek ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • B kategóriás jogosítvány
  • precizitás, pontosság, határidők pontos betartása
  • jó kommunikációs készség
  • rugalmasság

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • továbbképzés, fejlődési lehetőség, belső képzési rendszer, mentor program
  • Fit-out területen rövid időn belül lehetőség van a széles körű szakmai tapasztalat bővítésére
  • jól felszerelt, kulturált irodai környezet
  • dinamikusan fejlődő, fiatalos, barátságos kollektíva
  • próbaidő után szolgálati személygépkocsi használata
  • versenyképes fizetés + bónusz
  • stabil, hosszú távú, határozatlan idejű, 100%-os bejelentéssel járó munkaviszony
  • éves Cafetéria biztosítása
Budapest