Elektromos szerelő és helyszíni beüzemelő (Budapest)

Professzionális konyhatechnológiai cég elektromos szerelő és helyszíni beüzemelő kollégát keres

A hirdetés már lejárt!

Professzionális vendéglátóegységek konyhatechnológiai tervezésével, értékesítésével, kivitelezésével és szervizével 32 éve foglalkozó cég

Elektromos szerelő és helyszíni beüzemelő

munkakörbe új kollégát keres.

Feladatok:

  • Javítási és karbantartási feladatok elvégzése helyszínen és a cég telephelyén, ügyfelekkel való szakmai egyeztetések, panaszok kezelése, ügyfelek felvilágosítása a meghibásodások okairól, tanácsadás
  • Ipari konyhatechnológiai gépek és berendezések helyszíni telepítése és beüzemelése
  • Gépek állapotának felmérése, hibakeresés
  • A javításokhoz szükséges alkatrészek beazonosítása, a megrendeléshez szükséges info megadása
  • Munkalapok pontos vezetése, határidőre történő leadása, a teljesítések dokumentálása
  • Műszaki rajzok/leírások értelmezése és használata
  • Kapcsolattartás és együttműködés a partnerekkel/megrendelőkkel (személyesen, e-mailen és telefonon)

Elvárásaink:

  • Műszaki végzettség, ipari konyhagépek működésének ismerete
  • Elektrotechnikai végzettség és/vagy háztartási gépek, kisgépek javításában tapasztalat és/vagy elektrotechnikai műszerész tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély és vezetési gyakorlat
  • Jó kommunikációs képesség, ügyfélkezelési gyakorlat
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség

Előny:

  • Márkaszervizben, helyszíni hibaelhárítási és szerelési gyakorlat
  • Kreatív és nyitott hozzáállás a problémák megoldásában
  • Ipari konyhatechnológiai gépek telepítésében, szervizelésében és beüzemelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Biztos jövedelem
  • Hosszútávú munkalehetőség nagy múltú és piacvezető cégnél
  • Kellemes munkahelyi légkör, dinamikus csapat
  • Teljes munkaidő (8 órás), alkalmazotti munkaviszonyban
  • Mobiltelefon, munkaruha

Munkavégzés helye:

  • 1112 Budapest, Repülőtéri út 2/a., ill. projekthelyszínek

Budapest