Elektromos Szervizmérnök (Magyarország)

Elektromos Szervizmérnök

Leírás

Feladatok

  • Szerszámgépek elektromos hibáinak felmérése, CNC vezérlők hibakeresése, alkatrészek cseréje és szervizelési feladatok ellátása
  • Gépek telepítése, garanciális és garancián túli javítása
  • Műszaki terméktámogatás
  • Alkatrész kiválasztási és karbantartási tanácsadás az ügyfelek részére
  • Meglévő ügyfelekkel és a gyárakkal történő rendszeres kapcsolattartás műszaki kérdésekben

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Rugalmas, fiatalos munkafelfogás és jó kommunikációs készség
  • Utazási hajlandóság
  • Csapatmunkára való készség
  • "B" kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
  • CNC vezérlők gyakorlatban szerzett ismerete előny
  • Több éves hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Ipari kommunikációs hálózatok ismerete előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Gépkocsi magánhasználatra is
  • Szakmai fejlődési lehetőség, külföldi továbbképzések
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Dinamikus jó hangulatú csapat
  • Professzionális háttértámogatás

Munkavégzés helye

Magyarország