Elektronikai fejlesztési vezető (16-2885) (Veszprém vármegye)

Elektronikai fejlesztési vezető (16-2885)

Innovatív, kutatás és fejlesztés területén tevékenykedő autóipari partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • 6-8 fős részleg hatékony irányítása, beosztottak mentorálása, fejlesztése,
  • Mérnöki projektek irányítása, projekttervek ütemezése,
  • Költségoptimalizálásban való részvétel,
  • Vállalat teljeskörű támogatása szakmai oldalról,
  • Folyamatok fejlesztése és optimalizálása,
  • Külföldi leányvállalatokkal való szoros együttműködés.

Elvárások

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Beosztottak irányításában szerzett jártasság,
  • Autóipari környezetben szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk

  • Magas bejárástámogatás (60 Ft/km),
  • Kiemelkedő juttatási csomag (negyed éves- és éves bónusz, cafeteria, Medicover egészségbiztosítás),
  • Work – life balance biztosítása: rugalmas munkavégzés, heti 2 nap home office lehetőség,
  • Szakmai kihívások, változatos projektek mentén fejlődési lehetőség egy nemzetközi környezetben.

A munkavégzés helye

Veszprém vármegye