Elektronikai műszerész (Pécel)

A hirdetés már lejárt!

Cégünk már több, mint 5 éve foglalkozik automata berendezések, zsáktöltő mérlegek, átfolyás mérlegek gyártásával és szervizelésével. Növekvő megrendeléseink magas szintű kielégítésére keresünk új munkatársat.

Elektronikai műszerész

Feladatok

  • alkalmankénti elektronikai műszerész szerviz-feladatok ellátása kiszállással (a feladat függvényében egyedül, vagy társsal) Magyarország területén
  • műhelyben végzett hibafeltárási, javítási munkák elvégzése elektronikus területen
  • műhelyben végzett elektromos és elektronikus gyártási folyamatok végzése a mechanikus munkatársakkal együttműködésben

Elvárások

  • 0-5 év szakmai tapasztalat
  • Elektrotechnikai gyengeáramú műszerész képzettség
  • Panel-szintű beültetési és bemérési gyakorlat
  • Panel és alkatrész szintű javítási és hibakeresési gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • a többéves szakmai gyakorlat kiszálló helyszíni műszerészként
  • hibafeltáró-javító gyakorlat
  • hegesztésben, fémipari tevékenységekben való jártasság

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható munkahely. Rugalmas, baráti légkör.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

2119 Pécel

Szakmai önéletrajz, bérigény megjelölésével.

Pécel