Elektronikai műszerész (Zalaegerszeg)

A zalaegerszegi székhelyű New Konstruktív Kft. munkatársakat keres elektronikai műszerész munkakörbe

Szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol a munkádat megbecsüléssel és kiemelt bérezéssel jutalmazzák? Akkor csatlakozz a New Konstruktív Kft. csapatába! Most több munkakörben is keressük új kollégáinkat! Jelentkezz hozzánk, mennyiben Te is részese szeretnél lenni egy több évtizede sikeresen működő vállalkozásnak!

A zalaegerszegi székhelyű New Konstruktív Kft. munkatársakat keres elektronikai műszerész munkakörbe, azonnali kezdéssel

Feladatok:

  • villamos kapcsolási rajzok készítése, villamos kapcsolások értelmezése, mérőműszerek kiválasztása ki és bekötése, szükséges mérések elvégzése;
  • épületek erős- és gyengeáramú szerelése, érzékelők, jeladók szerelése, üzembe helyezése, alapszintű programozás elvégzése;
  • világítástechnikai hálózatok létesítése;
  • motorvezérlések, villamos gépek és berendezések, üzembe helyezése, üzemeltetése

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség;
  • önállóság, precizitás;
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 1-3 éves hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat;
  • PLC-k programozása (TIA Portal, Siemens S7 1200)
  • transzformátorok telepítése
  • ÉV mérés, EPH mérés, szigetelésellenállás mérés elvégzése dokumentálása
  • Villámvédelmi felülvizsgálói jogosultság
  • RB szakirányú végzetség,
  • elektromos, gáz-, és tüzelőberendezés szerelői végzettség;
  • gáz-, és tüzelőberendezés felülvizsgálati jogosultság;
  • német vagy angol nyelv ismerete

Juttatások:

  • főállású, bejelentett munkaviszony
  • versenyképes jövedelem
  • hosszútávú munkalehetőség
  • gépjármű, telefon

Munkavégzés helye:

Országos

Zalaegerszeg