Elektronikai szerelő (Budapest)

A BHE Bonn Hungary Elektronikai Kft. rádiófrekvenciás és mikrohullámú berendezéseket tervező és gyártó vállalat. A világ közel 30 országába exportálunk innovatív, magas technológiai tudással előállított termékeket elsősorban a vészhelyzeti kommunikáció, a védelmi ipar és az űripar számára.

Új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba

Elektronikai szerelő

Ha kifejezetten szívesen veszel részt precíz, aprólékos munkában, szereted a rendet és tudod, hogyan alakítsd ki és tartsd fönn, itt a helyed nálunk.

Feladatok

  • Elsősorban SMD forrasztás, NYÁK (nyomtatott áramkör) beültetés
  • Gyártási folyamat során adódó szerelési munkák elvégzése: alkatrészek beültetése, készülékek bekábelezése, kisebb mechanikus szerelési feladatok elvégzése.
  • Egyszerűbb beállítások elvégzése, esetenként tesztelés és bemérés.
  • Elektronikai készülékek alegységeinek az összeszerelése.
  • Anyagok összekészítése (például kábelezés, dobozolás, csavarozás).

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettséggel (Elektrotechnikai ismeretek) rendelkezel
  • Műszaki szemléletű vagy
  • Pontos, precíz munkavégzés jellemez
  • Jó a kézügyességed

Amit kínálunk

  • Innovatív, nívós szakmai környezetben dolgozhatsz
  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőséget biztosítunk
  • Családias, támogató munkakörnyezet vesz körül
  • Versenyképes fizetést és számos béren kívüli juttatást adunk

További információk a cégről

Bemutatkozó videó

Budapest