Elektronikai szerviztechnikus (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Elektronikai szerviztechnikus

Leírás

Debreceni partnercégünkhöz keresünk tapasztalt erősáramú villanyszerelő szerviztechnikus kollégát

Feladatok

  • Split klímák, kazánok javítása, karbantartása
  • Automatika javítása, karbantartása
  • Tervezett karbantartások elvégzése

Elvárások

  • Villanyszerelő vagy elektrotechnikus végzettség (OKJ végzettség nem releváns)
  • Szervizszerelő munkakörben vagy vezérlőszekrények gyártásában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő alapoktatás, és mentoring program
  • Kiemelkedő bérezési lehetőség (szaktudás alapú bérezési rendszer)
  • Bejárás támogatása (20 Ft/ km gépjármű esetén)
  • Teljesítmény alapján meghatározott éves bónusz (2 alkalommal)
  • Változatos feladatok
  • Prémium kategóriás munkaeszközök

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen