Elektrotechnikus műszerész (Szombathely)

Elektrotechnikus műszerész

Leírás

Feladatok

  • Számítógépes hálózati eszközök , elektronikai berendezések, alkatrész szintű analízise.
  • A hibás egység illetve vevői panasz azonosítása.
  • Hibás alkatrész meghatározása.
  • Szükség esetén a vevő által tapasztalt hibajelenség duplikálása és izolálása.
  • A fentiek dokumentálása a vevő rendszerében.

Elvárások
  • Elektronikai vagy Számítástechnikai végzettség.
  • Számítógépes ismeret. ( hardware, software )
  • Mérőműszerek ismerte.
  • Logikus gondolkodásmód.
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés.

Előny:
  • Számítógépes hálózati ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás ( főleg írásban )
  • Linux operációs rendszer alap szintű ismerete
  • CCNA végzettség, tapasztalat

Amit kínálunk
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Ideális, tiszta munkakörnyezet
  • Teljesítmény és kompetencia alapú bérkategória rendszer és vonzó kompenzációs csomag munkaköröknek megfelelően
  • Hatékonysági bónusz
  • Törvényi mértéken felüli műszakpótlék rendszer
  • Munkába járási támogatás
  • Magas színvonalú üzemi konyha
  • Vállalati rendezvények (sport és kulturális támogatás)
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy folyamatosan fejlődő csapatban

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely