Élelmiszeri üzemben gépkezelői és gépbeállítói pozíciók! (Szentes)

A hirdetés már lejárt!

Élelmiszeri üzemben gépkezelői és gépbeállítói pozíciók!

Leírás

Érdekel a gépkezelés, gépbeállítás világa és szeretnél változatos munkakörben dolgozni egy megbízható cégnél?

Panír gépkezelői és szeparátor gépbeállítói pozícióba keresünk kollégákat élelmiszeri partnercégünkhöz.

Feladatok

  • Gépek előkészítése/összeszerelése a gyártáshoz, működésük ellenőrzése
  • Gépkiszolgálás, gyártás folyamatos ellenőrzése, gépbeállítás
  • Gyártáshoz szükséges alapanyagok biztosítása, betárolása, felöntése
  • Anyagmozgatás, ládák mozgatása
  • Gépek szétszedése, üzemi takarításra kész állapot biztosítása

Elvárások
  • 2 műszak vállalása (egyes területeken 1 műszak)
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Élelmiszeri üzemben fellépő környezeti hatások (szagok, pára) tűrése

Amit kínálunk
  • Alapbér és azon felüli egyéb jutatások: jelenléti bónusz (500 Ft/óra), cafetéria
  • Üzemi bónusz már az első ledolgozott órától, műszakpótlék
  • Élelmiszercsomag juttatás
  • Panír gépkezelői pozíciónál Br. 30.000 Ft gépkezelői pótlék
  • Munkába járási támogatás - busz (100 %) és autó (30 Ft/km)
  • Céges szerződés
  • Munkaruha biztosítása
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szentesi munkavégzés

Érdeklődni: 06-20/256-60-60

Egyéb információk

+36 63 570 242

Telefon

Munkavégzés helye

Szentes

Szentes