Élelmiszeripari betanított pozíciók (Szentes)

A hirdetés már lejárt!

Élelmiszeripari betanított pozíciók

Leírás

Több mint 10 különböző élelmiszeripari pozíció közül válogathatsz, munkakörönként eltérő 1, 2 és 3 műszakos munkarendben! Várjuk jelentkezésed egyszerűbb betanított munkakörökre, illetve anyagmozgató, targoncás és gépkezelő pozíciókra is!

Feladatok

  • Baromfifeldolgozás: vágás, darabolás, válogatás, csomagolás.
  • Húskészítmények előkészítése: csomagolás, sütés, kartonhajtogatás, anyagmozgatás, gépkezelés.
  • Targoncavezető: alapanyag, termékek, csomagolóanyagok mozgatása, raklapok és rekeszek elszállítása.

Elvárások
  • 8 általános végzettség (gépkezelő területen szakmunkás végzettség vagy többéves gépkezelői tapasztalat),
  • 1 és 2 műszakos munkarend vállalása,
  • egyes területeken jó fizikum,
  • anyagmozgató területen 3312-es gyalogkíséretű targoncás jogosítvány,
  • targoncavezetőknek 3324-es vezetőüléses targoncás jogosítvány, 3 műszakos munkarend vállalása,
  • húsfeldolgozó üzemi körülmények tűrése (pára, nedvesség, egyes területeken kellemetlen szagok).

Amit kínálunk
  • Nettó 270.000-350.000 Ft-os kereseti lehetőség,
  • havi üzemi bónusz,
  • havi jelenléti bónusz,
  • Cafeteria juttatás,
  • élelmiszercsomag,
  • 100%-os bérlettámogatás,
  • 30 Ft/km útiköltség térítés,
  • saját állományba történő felvétel.
  • Céges járatok az alábbi településekről: Maroslele, Hódmezővásárhely, Mindszent, Szegvár, Öcsöd, Kunszentmárton, Kengyel, Martfű, Tiszaföldvár, Cibakháza, Nagyrév, Cserkeszőlő, Kunszentmárton.

Egyéb információk

+36 76 504 735

Telefon

Munkavégzés helye

Szentes

Szentes