Élelmiszeripari operátor (Miskolc)

Élelmiszeripari operátor

Leírás

Miskolci élelmiszeripari partnerünk számára keresünk csomagoló kollégákat az alábbi feltételekkel.

Feladatok

  • Termékek csomagolása, dobozolása, összeszámolása
  • Cimkézési feladatok ellátása
  • Csomagológép működtetése

Elvárások
  • Érvényes tüdőszűrő lelet
  • 8 általános végzettség
  • Sikeres tesztírás és interjú
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Teljesítményi bónusz + jelenléti bónusz + műszakpótlékok (szombaton is!)
  • Cafeteria próbaidő alatt is
  • Távolsági busz / vonat 100%-os visszatérítése, ha saját kocsival jársz, akkor 15 Ft/km
  • Klímás munkakörnyezet, a munkaruhát is mi intézzük
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Családi adókedvezmény, fizetési előleg lehetőség hónap közepén
  • Ajánlási rendszer (Ha még egy embert hozol magaddal miután beléptél, akár 15.000 Ft is lehet a jutalmad)

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc