Élelmiszeripari termékfejlesztő (pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi nagyvállalat kecskeméti gyárába – folyamatos bővülés miatt – keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

ÉLELMISZERIPARI TERMÉKFEJLESZTŐ (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!)

Feladatok

  • Az új kolléga: Részt vesz új termékek kifejlesztésében
  • Új alapanyagokat keres és kapcsolatot tart a beszállítóikkal, továbbá személyesen ellátogat a beszállítók laborjaiba, üzemeibe
  • Mintákat készít vevőknek és feletteseinek
  • Kóstolókat szervez
  • Elkészíti a vonatkozó dokumentációkat
  • Európai piackutatás, elemzi a konkurencia termékeit és az élelmiszerpiaci trendeket
  • Költségcsökkentés, termék specifikációk elemzésével, alapanyagok, beszállítók értékelésével és a termelékenység javításával
  • Adatok rögzítése a vállalatirányítási rendszerben és riportok készítése a pozíciójához kapcsolódóan
  • Termékek eltarthatósági tesztjeit elvégzi
  • Az általa végzett kutatásokról folyamatosan informálja a vezetőit
  • Részt vesz a fogyasztói kutatások előkészítésében, együttműködve a vezetőivel

Elvárások

  • Felsőfokú élelmiszeripari végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes alapbér + cafetéria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A munkavégzés helye

Kecskemét

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÉLELMISZERIPARI TERMÉKFEJLESZTŐ (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!), Kecskemét

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Kecskemét