Élelmiszertartányos gépkocsivezető (Magyarország)

Az 1927-ben alapított görögországi MAKIOS Logistics SA. hazájában több mint 300 nehéztehergépjárművel rendelkezik. Magyarországi leányvállalataként a MAKIOS Logistics Kft. tehergépkocsivezetőket keres élelmiszertartányos szerelvényeire.

Élelmiszertartányos gépkocsivezető

Feladatok

  • nettó napi bér 35.000 Ft
  • egyedülállóan magas bejelentett fizetés
  • fizetett szabadság
  • munkába járási költségtérítés
  • munkaruha költségtérítés
  • kocsigazdás rendszer
  • Nemzetközi
  • Első időszakban Balkáni régió – utána Közép és Nyugat Európa
  • Telephely: Adony , Tószeg , későbbiekben Dunaharaszti
  • Munkavégzés rutin: maximum 2 hetes távollét

Elvárások

  • C+E jogosítvány
  • GKI igazolvány
  • digitális gépjárművezető kártya
  • PÁV vizsga
  • Hajlandóság a balkánon való munkavégzésre
  • Tartályos tapasztalat minimum pár év

Egyéb információk

Munkakezdés: • Azonnal

Munkavégzés helye

• A „jelentkezem” gombra kattintva, önéletrajz küldésével, tapasztalat külön rövid részletezésével, kitérve balkáni régióra, illetve az élelmiszertartály használatára, valamint a munkakezdés lehetséges első időpontjának megjelölésével. Önéletrajz hiányában üzenetének a következő adatokat mindenképpen tartalmaznia kell: név, telefonszám, életkor, lakóhely, tapasztalat, külön kitérve balkáni régió esetére, illetve az élelmiszertartály használatával kapcsolatos tapasztalatokra, valamint a munkakezdés lehetséges első időpontjára.