Életmentő plazmaadó Szeged (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Van 1 szabad órád, amit pihenéssel töltenél és közben még életeket is mentesz? Ráadásul a segítségnyújtásra fordított idődért cserébe finomságokat és költségtérítést is kapsz? Ha a válaszod igen, akkor a Plazma Ponton a helyed!

A Plazma Pont határozatlan időre keres jelentkezőket az alábbi pozíció betöltésére:

Életmentő plazmaadó

Főbb feladatok, munkák:

  • végezd el a megelőző ingyenes alkalmassági vizsgálatot, amely során orvosunk teljes körű egészségügyi felmérést végez Rajtad
  • foglalj időpontot és érkezz pontosan
  • hozd magaddal minden alkalommal a személyi igazolványodat, a TAJ kártyádat és a lakcímkártyádat
  • 1 óra munkavégzés heti egy-két alkalommal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 18-60 év közötti egészséges felnőtt
  • 50-140 kg közötti testsúly
  • ne gyere soha éhgyomorral és igyál sok folyadékot

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • utolsó véradásod 1 évnél nem régebbi
  • 6 hónapnál régebbi tetoválás vagy piercing, vagy azok hiánya
  • fehérjedús, zsírszegény étkezés

Amit kínálunk

  • Minden alkalommal 8000 Ft értékű juttatás
  • ingyenes orvosi szűrések
  • kedves, szakértő munkatársak
  • ingyen kávé, tea, gyümölcs
  • kalóriapótló finomságok
  • folyamatos meglepetések és akciók, amelyekkel még több juttatást kereshetsz
  • rugalmas munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás

  • magyar, anyanyelvi szint

Munkavégzés helye:

  • Rugalmas munkavégzési hely – Debrecen, Szeged (Hajdú-Bihar és Csongrád megye)

Debrecen