Gépkezelő (Felsőtárkány)

Gépkezelő

Leírás

Platt 2003 Kft partnercégünkhez keressük új munkatársunkat az alábbi pozícióban:

Gépkezelő

Feladatok

  • CNC vezérlésű élhajlító géppel történő lemezalkatrészek megmunkálása
  • Gyártáskísérő lap, gyártmányrajzok, nyomáspróba lapok, műveleti utasítások olvasása, végrehajtása, vezetése
  • Az elkészült alkatrészek raklapon rendezetten történő tárolása
  • Minőség-ellenőrzési feladatok ellátása
  • Berendezéseken kötelező karbantartások elvégzése

Elvárások

  • CNC gépkezelő vagy gépi forgácsoló végzettség vagy tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Számítógépes ismeretek

Előny:

  • 1-es típusú tűzvédelmi vizsga megléte
  • Releváns területen szerzett tapasztalat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Mozgóbér Br. 48.120 Ft / hó
  • Cafetéria 8.000 Ft / hó
  • Bejárás támogatás: autóval 15 Ft/km, autóbuszbérlet 86 %-a
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Munkaruha

Munkavégzés helye

Felsőtárkány