Ellátási lánc és anyagtervezési csoportvezető (Veszprém)

Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

ELLÁTÁSI LÁNC ÉS ANYAGTERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

Feladatok

  • A vevői kapcsolattartó és az alapanyag tervező csoport irányítása
  • A vállalati S&OP folyamat koordinálása, a hosszú távú előrejelzések biztosítása
  • Az MPS folyamat irányítása, a gyártási kapacitás és terhelés kiegyensúlyozása, esetleges szűk keresztmetszetek beazonosítása
  • A készletgazdálkodási folyamat optimalizálása, célértékek kitűzése és realizálása
  • Logisztikai KPI-ok nyomon követése, fejlesztése
  • Az Ellátási Lánc sztenderdjeinek biztosítása és fenntartása a teljes gyártási és logisztikai folyamat során
  • Riportok, prezentációk készítése a menedzsment felé
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, partnerekkel, termeléssel, mérnökséggel és minőségüggyel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki, logisztikai vagy gazdasági végzettség
  • Termelő vállalatnál Ellátási Láncban szerzett több éves (ideálisan CSR, gyártástervezés, alapanyag tervezés) szakmai tapasztalat
  • People Management – Projektvezetésben, csoportvezetésben való jártasság
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • MS Office és ERP (SAP) rendszerismeret
  • Proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Jó elemző készség

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, modern nagyvállalati környezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Multikulturális környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (étkezési támogatás, bónusz, 13. havi fizetés, albérleti támogatás bejárási támogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Veszprém környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ELLÁTÁSI LÁNC ÉS ANYAGTERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ, Veszprém környéke

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Veszprém