Ellátási szakértő gyakornok (Veresegyház)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

Ellátási szakértő gyakornok

Feladatok

  • Az ügyfelek megrendeléseinek kezelése
  • Üzem termelési igényének pontos ütemezése
  • A hosszú távú tervezési folyamat támogatása
  • Keresleti ütemterv készítése a gyártás irányításához
  • Találkozók/jelentések kezelése
  •  A szállítási kérelmek időben történő benyújtása a logisztikai központnak, a szállítási folyamat támogatása pontos adatokkal
  • Együttműködés a telephelyi tervezőkkel és a teljesítési beszerzési csapattal

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony műszaki vagy üzleti menedzsment területen
  • Magabiztos MS Office használat
  • Folyékony angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Heti minimum 20-24 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Ingyenes céges buszjárat Veresegyházra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú diákmunka
  • Bruttó 1400 Ft / óra diákbér

Munkavégzés helye

Veresegyház

Veresegyház