Elnöki asszisztens (Hatvan)

Magyar alapítású, IT megoldásokat kínáló multinacionális partnerünk keresi frissen alakult kabinetjének elnöki asszisztensét!

Utazásszervezésben jártas, angolul magabiztosan kommunikáló, tapasztalt asszisztensek jelentkezését várjuk!

Elnöki asszisztens

Feladatok

  • Felsővezetők napi munkájának támogatása

  • Üzleti találkozók, utazások teljeskörű szervezése

  • Partnertalálkozók szervezése

  • Vendégek fogadása, a felmerülő ügyek intézése

  • Általános asszisztensi és adminisztratív feladatok ellátása

  • Kapcsolattartás külsős és belső partnerekkel (üzleti partnerekkel hivatalos levelezés lebonyolítása főleg magyarul, de angolul is)

  • Kabinet és elnök szakmai támogatása

Követelmények

  • Felsővezetői asszisztensi tapasztalat

  • Felsőfokú aktív angol nyelvtudás

  • Utazások szervezésében szerzett tapasztalat

  • Kiváló szervező készség

  • Kiemelkedő kommunikációs képesség

  • MS Office felhasználói szintű ismerete

  • Precizitás, pontosság

  • Kiváló problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés

  • Rugalmasság

  • Érett gondolkodás, megbízhatóság, kiegyensúlyozottság

  • Előnyt jelent: Utazási irodában szerzett tapasztalat, B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Magyarországon egyedülálló projektekben vehet részt

  • Fejlődési- és karrierlehetőséget biztosítanak, akár új területek megismerésével is

  • Fontosnak tartják, hogy a szakmai képzések minél szélesebb palettáját kínálják

  • Nagyon stabil, izgalmas közeg

  • Rohamosan prosperáló cég

  • Nyitottak a jó ötletekre, proaktivitásra

Munkavégzés helye

Budapest

Hatvan