ELŐKÉSZÍTŐ (Csongrád)

A Hundec Kft., fémlemez megmunkálással foglalkozó csongrádi székhelyű cégünk az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

ELŐKÉSZÍTŐ

Feladatok

  • Fémfelületek előkészítése festési folyamatok előtt (csiszolás, maszkolás..)
  • Termelési terület tisztántartása

Elvárások

  • Pontos, precíz és magas minőségű munkavégzés
  • Részletekre való odafigyelés képessége
  • Monotonitástűrés
  • Felelősségteljes munkavégzés

Előnyök

  • Műszaki rajz olvasásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Azonnali munkakezdés,
  • Havi bónusz,
  • Utazási költségtérítés saját gépjármű vagy tömegközlekedési eszköz használata esetén
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye

  • Csongrád

  • Ha Ön is tagja szeretne lenni a dinamikusan fejlődő nemzetközi csapatunknak, küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.
Csongrád