Előkészítő mérnök (Budapest)

Építőipari partnerünk számára keresünk előkészítő mérnök kollégát budapesti munkavégzéssel.

Előkészítő mérnök

Feladatok

  • Beérkező ajánlatkérések regisztrálása, belső-, szükség esetén külső műszaki
    egyeztetése, pontosítása
  • Az ajánlattételhez szükséges szakipari ajánlat elkészítése, kiküldése, nyomon
    követése
  • A beérkező szakipari ajánlatok összehasonlítása, értékelése
  • Kimenő ajánlatok összeállítása
  • Beérkező megrendelések rögzítése, árajánlatok adminisztrációja
  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás, megrendelői igények összesítése

Követelmények

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontosság, precizitás
  • Jó szervezőkészség, határozott, magabiztos fellépés

    Előnyt jelent
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Tervezőprogramok (CAD) ismerete

Amit kínálunk

  • Biztos vállalati háttér
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest