Előkészítő mérnök - Ingatlanfejlesztési területre (Budapest)

A hazai és nemzetközi ipari ingatlanpiac kiemelkedő vállalatának csapata keresi új munkatársát, aki kompetens és előremutató megoldásokkal segítik majd az ügyfelek elképzeléseinek megvalósítását.

Előkészítő mérnök - Ingatlanfejlesztési területre

Feladatok

árazott és árazatlan költségvetések készítése, tervezői költségvetések ellenőrzése

mennyiségi- és minőségi felmérések készítése, dokumentálása

részvétel a részteljesítések felmérésében

tárgyalási és kooperációs jegyzőkönyvek adminisztrációja

készlet nyilvántartása, leltárazás

project controller munkájának támogatása

Követelmények

szakirányú felsőfokú végzettség, főiskola vagy egyetem (építészmérnök, építőmérnök)

minimum 2 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

előnyt jelent:

angol/német nyelvtudás

műszaki ellenőri és/vagy felelős műszaki vezetői jogosultság

jártasság ipari parkok, irodaépületek, kereskedelmi épületek kivitelezésében

Amit kínálunk

hosszú távú munkalehetőség

versenyképes fizetés és juttatási csomag

professzionális csapatmunka és motiváló környezet

önálló és változatos feladatok

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest