Előszériás minőségügyi mérnök (Mosonmagyaróvár)

Előszériás minőségügyi mérnök

Leírás

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk számára keresünk munkatársat Minőségügyi mérnök pozícióba:

Feladatok

  • Minőségi folyamattervezés előszéria fázisban
  • PFMEA, CP fejlesztés
  • Prototípusok ellenőrzése összeszerelési és funkcionalitási szempontból
  • Közös munka a Tervezőmérnök, NPI és PPAP csapattal
  • Aktív részvétel a termék és jóváhagyási folyamatban (PPAP, PPF)
  • Az autóipari és a vevői szabványokhoz (IATF, AIAG és VDA) kapcsolódó dokumentációk karbantartása
  • Mérési terv kidolgozása és végrehajtása
  • Különleges jellemzők meghatározása
  • Részvétel szerelési próbákon és a termék vizuális értékelésén a vevőnél (Fit and function, Meistervock, Cubing)
  • Részvétel a gyártósor kialakításában, minőségügyi szempontok szerint
  • Szerszámpróbákon való részvétel
  • Vevői folyamat és kapacitás auditokon való részvétel (R@R, 2TP)

Elvárások
  • Minimum két év minőségügyi területen szerzett autóipari tapasztalat
  • Angol kommunikációs szintű nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelent
  • Felsőfokú végzettség, műszaki végzettség előnyt jelent
  • Autóipari minőségügyi Core Tool-ok ismerete (APQP, FMEA, MSA stb.)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk
  • 2 nap/hét Home office
  • Szakmai fejlődés, képzések
  • Hűségprémium
  • Karácsonyi bónusz
  • Albérlet támogatás
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye

Mosonmagyaróvár