Embedded Software Engineer (Eger)

A hirdetés már lejárt!

Ügyfelünk 1991 óta van jelen a magyar piacon, azóta különböző megoldásokat és szolgáltatásokat kínál vállalkozásoknak, szervezeteknek és kormányoknak is. A védelmi, repüléstechnikai, űrkutatási, közlekedési, valamint digitális identitás és biztonság területén tevékenykedik.

Embedded Software Engineer

Feladatok

SW fejlesztő vasúti biztosítóberendezések (beágyazott) fejlesztéséhez:

  • Szoftverfejlesztés és szoftverdizájn
  • Új szoftverfunkciók fejlesztése
  • Szoftver hibák rögzítése és javítása
  • Ügyfél specifikációk elemzése
  • Szoftver specifikációk kidolgozásában való részvétel
  • Modul és integrációs tesztek végrehajtása
  • Szoftverfejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • Felhasználási esetek kidolgozása és modellezése a fejlesztő csapattal együttműködve

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség, elsősorban IT, Közlekedésmérnöki vagy Villamosmérnöki területről
  • Legalább 1-3 év fejlesztői gyakorlat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Hagyományos (Waterfall, V-modell, CMMI) és/vagy agilis fejlesztési módszertanok ismerete
  • Programozási nyelvek (CHILL vagy PASCAL előnyben), illetve beágyazott C, vagy C nyelv ismerete
  • Programozási elmélet, algoritmusok ismerete
  • Szoftverminőség biztosítási eszközök (Checkstyle, GCov előnyben)
  • Verziókezelő rendszerek (ClearCase előnyben)
  • Hibakezelő rendszerek (JIRA előnyben)
  • Hálózatkezelési ismeretek (alapszint)
  • Szisztematikus megközelítés a megoldások tervezésénél, átfogó és nem eseti probléma analízis

  • Előnyt jelentő képességek:
  • német nyelvtudás
  • legalább alapszintű vasúti ismeretek, tapasztalatok biztosító- és jelzőberendezések terén

Amit kínálunk

  • piacképes fizetés
  • egészség biztosítás és éves cafetéria
  • 13.havi fizetés
  • nyugodt, kialakult munkakörülmények
  • nemzetközi csapat

Munkavégzés helye

Győr

Eger