Energetikai elemző (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zrt.

Energia-és üzemvitel irányítási igazgatósága

munkatársat keres

Energetikai elemző

munkakörbe

Kik vagyunk mi?

  • Budapest kiemelten fontos feladatot ellátó közszolgáltató vállalata

Miért gyere hozzánk dolgozni?

  • mert nálunk szakmailag fejlődhetsz, és nyitottak vagyunk újító ötleteidre
  • mert összetartó, pozitív személetű csapat tagja lehetsz
  • mert mi a jó teljesítményt anyagilag is elismerjük: a vezetőd negyedévente értékeli a teljesítményedet, így a fizetésed mellé 3 havonta pénzbeli juttatást kaphatsz
  • mert számos béren kívüli juttatásban részesülsz (pl. SZÉP-kártya, óvodai, bölcsődei étkeztetés elszámolása)
  • mert támogatjuk a vidékről bejáró munkavállalók utazási költségét

Mit fogsz csinálni?

  • Részt veszel a vállalat egészére kiterjedő energiaforgalmi adatbázisok kezelésében, karbantartásában,
  • rendszeres energetikai értékeléseket és riportokat készítesz,
  • közreműködsz a vállalat energia-és közműszámláinak feldolgozásában,
  • részt veszel az energia-és közműves mérőeszközök leolvasásának koordinálásában,
  • közreműködsz az energiaforgalmat és elszámolásokat érintő hatósági és környezetvédelmi adatszolgáltatások elvégzésében,
  • kapcsolatot tartasz a közműszolgáltatókkal, társszervezetekkel.

Mit várunk tőled?

  • Rendelkezz középfokú műszaki végzettséggel,
  • legyen néhány év szakmai tapasztalatod,
  • kezeld magabiztosan az MS Excel és MS Word programokat,
  • legyél önálló, munkádat a precizítás és a pontosság jellemezze,
  • munkád során betartod a határidőket, legyél képes csapatban dolgozni,
  • előny, ha rendelkezel felsőfokú műszaki végzettséged,
  • előny, ha van SAP ismereted,
  • előny, ha van energetikai területen szerzett tapasztalatod.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy önéletrajzodat bérigény megjelölésével küldd el részünkre a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest