Energetikai mérnök (Csongrád)

Csongrádon található modern gyártó partnerünkhöz keresünk új kollégát bővülő csapatukba, Energetikai mérnök pozícióba.

Energetikai mérnök

Feladatok

  • A gyár optimális földgáz, villamos energia, termálvíz, ivóvíz és szennyvíz kezelés vásárlásának szakmai előkészítése, a gyári fogyasztások nyomon-követése.
  • A gyár belső közmű hálózatainak, közmű csatlakozásainak megterveztetése, fejlesztése, ellenőrzése valamint ezek karbantartásának támogatása
  • A gyári infrastruktúra fejlesztése, költséghatékony megoldások kidolgozása
  • Az energiafelhasználás monitorozása, fenntarthatósági jelentések készítése
  • Az Energetikai Irányítási Rendszer felügyelete, működtetése
  • Kapcsolattartás, adatszolgáltatás a központ és a helyi hatóságok felé

Követelmények

  • Gépészmérnök végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (előnyt jelent gőzrendszerek vagy utility területén szerzett tapasztalat)
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Önálló, akció-orientált, stratégiai gondolkodású személyiség

Amit kínálunk

  • Piacvezető, stabilan növekvő nemzetközi termelő vállalat
  • Folyamatos beruházások, kapacitásnövelő, fejlesztési projektek
  • Versenyképes alapbér és béren kívüli juttatások
  • Karriercélok professzionális támogatása, előrelépési lehetőségek biztosítása
  • Egyéni fejlesztési terv, szakmai, soft skill és nyelvi tréningek
  • Támogató céges kultúra, lendületes, fiatalos csapat
  • Irodai munkarend (napi 8,5 óra, 9.00-15.00 törzsidővel)

Munkavégzés helye

Csongrád

Csongrád