Energetikai projektvezető munkatársat keresünk (Algyő)

A hirdetés már lejárt!

Energetikai projektvezető munkatársat keresünk

Feladatok

  • Napelemes kivitelezés során a projektek lebonyolítása
  • Kapcsolattartás megrendelővel, tervezővel, alvállalkozókkal és beszállítókkal
  • Szervezési és adminisztratív feladatok ellátása, szerződések előkészítése
  • Helyszíni telepítési projekt irányítása, műszaki átadás-átvétel
  • Költségek tervezése (előkalkuláció), ellenőrzése
  • Pályázatírókkal kapcsolattartás
  • Új ügyfelek felkutatása, pályázatok figyelése
  • Kiviteli tervek és műszaki dokumentáció, specifikáció teljes körű ismerete

Elvárások

  • Villamos területen szerzett szakmai gyakorlat
  • Középszintű számítógépes ismeretek
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Precizitás
  • Kiváló kommunikációs, prezentációs képesség
  • Jó szervezőkészség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • Gyengeáramú tapasztalat, napelemes rendszerek ismerete
  • Napelemes kivitelezéshez használt villamos installációs anyagok ismerete
  • Jártasság a projektvezetésben
  • B2B értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Szeged közeli lakhely

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség, sokszínű és változatos munkavégzés
  • Fiatalos, összetartó, segítőkész munkahelyi légkör
  • Cafeteria (szabadon választható elemekkel)
  • Egészségközpontú szemlélet (Mint pl. gyümölcsnap, irodai masszázs, stb.)

Leírás

Partnerünk társaságának algyői telephelyére keressük új Munkatársukat Energetikai Projektvezető pozícióba.

Cégük 25 éve működő, stabil alapokon nyugvó, hosszú távú tervekkel rendelkező vállalat, amely ipari automatizálással, bel- és külföldi kereskedelemmel, valamint megújuló energiával foglalkozik.

Munkavégzés helye

Csongrád megye, Szeged, Algyő

Algyő