Energiabeszerzési portfólió elemző

A hirdetés már lejárt!

Magyarországi partnerünkhöz, gazdaságunk egyik vezető villamosenergia-szolgáltatójához keresünk Portfólió-elemző szakértőt, energia beszerzés területre.

Feladatok

  • Fogyasztási és termelési volumenek előrejelzése
  • Mérlegkör kezelés – menetrendezés
  • Hosszú távú tervek, nyitott pozíciók nyomonkövetése (várható fogyasztások becslése)
  • Kockázati limitek meghatározása és monitoringja
  • Beszerzési kockázatok modellezése és visszamérése
  • Zárási adatszolgáltatások elkészítése
  • Egyedi, illetve rendszeres riportok fejlesztése
  • IT fejlesztéseknél (mint például: árazási rendszer) üzleti oldali igények képviselete

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági/műszaki végzettség előnyt jelent)
  • Legalább 2 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • MS Office (Excel, Access) magas szintű ismerete
  • VBA/Python/Matlab programozási ismeretek
  • Adatbázis-kezelő, vagy magasan specializált szoftverek használata
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Angol nyelvtudás
  • Havonta 1 hétvégi/ünnepnapi munkavégzés vállalása

Amit kínálunk

  • Hosszú távú lehetőség egy független, stabil vállalatnál
  • Szakmai sikerekre éhes, lendületes csapat
  • Éves bónusz teljesítményértékelés alapján
  • Cafeteria, egészségbiztosítás
  • Heti 1 nap home office lehetőség
  • Nyelvi és szakmai képzések

Munkavégzés helye

Budapest