Energiaforgalmi osztályvezető (Miskolc)

Több vagyunk, mint energia a hétköznapokban. Kettőnk közös energiája kell majd ahhoz, hogy ügyfeleink zavartalaunk élvezhessék szolgáltatásainkat.

Csatlakoz az ELMŰ-ÉMÁSZ csapatához!

Az ÉMÁSZ Hálózati Kft. keresi Energiaforgalmi osztályvezetőjét!

Energiaforgalmi osztályvezető

Feladatok

Az elosztói tevékenységet érintő, nemzetközi és hazai jogszabály tervezetek

véleményezése, szakmai érdekek érvényesítése.

Elosztói tevékenységet érintő hazai jogszabályok, illetve azok változásainak

értelmezése, beépíttetése a belső szabályzatokba, megismertetése a kollégákkal.

A szakterület feladataihoz kapcsolódó hazai és nemzetközi egyeztetésekben,

projektekben való részvétel, esetenként a projekt önálló irányítása.

Kapcsolattartás a MEKH-hel, iparági szereplőkkel, Hatóságokkal.

Hálózathasználati és csatlakozási szerződéses rendszer felügyelete.

A hálózathasználati tarifarendszer esetleges módosításában / átalakításában való aktív

részvétel.

A MEKH által kezdeményezett, rendszeres hatósági ellenőrzéseknek a helyi

koordinálása.

A MEKH-nek küldendő adatszolgáltatások rendszerének felügyelete a DSO-n belül és

továbbítása a Hatóság felé.

Az árrés rövid- és hosszú távú tervezésének, valamint az elemzésének irányítása, a

regulációs szempontok figyelembevételével.

A hálózathasználati mérleg készítésének irányítása.

Energiakereskedőkkel történő együttműködés kereteinek meghatározása és

felügyelete

Villamosenergia-menetrendezési feladatok irányítása

Követelmények

Felsőfokú műszaki és /vagy gazdasági végzettség

Legalább 8-10 év iparági szakmai tapasztalat

2-5 év vezetői tapasztalat

A nemzetközi és hazai iparági szabályozás rendszerszintű ismerete

Stratégia, rendszerszintű gondolkodás

Kiváló tárgyalóképesség, jó kommunikációs készség

Analitikus elemző képesség

Aktív, tárgyalóképes angolnyelv-ismeret

Amit kínálunk

Menedzserszerződés

Céges autó

Éves prémium

Magánegészségbiztosítás

Cafeteria

Magánnyugdíjpénztári hozzájárulás

Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc