Építési művezető/építésvezető (Ladánybene)

Útépítésben jártas művezető/építésvezető

A hirdetés már lejárt!

A Zafír Építő Kft. ladánybenei székhelyű gazdasági társaság. Fő tevékenységi körünk szerteágazó építőipari tevékenységekhez köthető. Cégünk több évtizedes tapasztalattal gyakorlott mély- és magasépítés területén, építési terület előkészítésében, valamint közúti árufuvarozásban egyaránt. Mobilitásunknak és szakértelmünknek köszönhetően számtalan sikeres projekt áll a hátunk mögött. Jövőbeni munkák sikeres kivitelezése érdekében keressünk Útépítő művezető/építésvezető munkatársakat.

Amit nyújtunk:

  • folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai tanfolyamok révén
  • stabil irodai és technológia háttér
  • hosszútávú munkalehetőség
  • gépjármű biztosítása munkavégzéshez
  • céges telefon, laptop biztosítása

Feladatok:

  • az építési helyszínen munkavégzés irányítása
  • kalkulációk, kimutatások készítése, organizációs feladatok bonyolítása
  • építési napló szakszerű vezetése
  • projekthez rendelt anyagok helyszíni kontrollálása
  • minősítő vizsgálatok végzése és ellenőrzése

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség (építőtechnikum) vagy felsőfokú műszaki végzettség (építőmérnök)
  • azonos munkakörben szerzett munkatapasztalat előnyt jelent
  • munkavégzés helye: Budapest , Pest, Bács, Csongrád megye

  • fényképes önéletrajt csatolásával

Ladánybene