Építésvezető (Pest vármegye)

Közel 30 éve stabil és tőkeerős 100 % magyar tulajdonban lévő magas-, mély- és útépítéssel foglalkozó építőipari cég építésvezető munkatársat keres, Szigetújfalu telephellyel. Generálkivitelezőként, fővállalkozóként látjuk el az évek során kialakult megrendelői körünk igényeit.

Főbb feladatok, munkák:

  • munkafolyamat helyszíni irányítása, ütemterv szerinti vezetése,
  • alvállalkozói munkák koordinálása,
  • anyagok, eszközök, emberi erőforrás koordinálása,
  • projektek dokumentálása, építési napló vezetése,
  • munkabiztonsági előírások felügyelet, betartásának biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú építőipari végzettség
  • építőiparban szerzett szakmai tapasztalat
  • önálló, felelősségteljes, igényes és precíz munkavégzés
  • kiváló problémamegoldó készség
  • jó kommunikációs képesség
  • felhasználói szintű PC ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Útépítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • AutoCAD programismeret

Amit kínálunk:

  • bejelentett munkaviszony
  • fix havi bérezés
  • teljes munkaidőben történő foglalkoztatás
  • hosszú távú biztos munkahely
  • határozatlan idejű munkaviszony (3 hónap próbaidővel)
  • céges telefon
  • céges autó

Munkavégzés helye: Pest Vármegye

Munkabér

  • nettó  650 000 - 750 000  Ft  / hó