Építésvezető (Debrecen)

Munkatársat keresünk

Építésvezető

pozícióba.

Cég információ

Cégünk több mint 30 éve a magyar építőipar jól ismert és elismert szereplője. A cég egyedi acélszerkezetek gyártására jött létre, mely a piaci viszonyoknak való jobb megfelelés érdekében bővült építőipari kivitelezéssel. Építőipar keretében főként csarnok épületek, valamint a hozzá tartozó kiszolgáló létesítmények, utak, közművek generál kivitelezésével foglalkozik cégünk. A vállalat központja Debrecenben található, míg alirodánk Budapesten is működik.

Jelenleg budapesti és debreceni csapatunkba is keresünk építésvezető kollégát.

Feladatok:

· kivitelezési munkák szervezése, szakmai irányítása, összehangolása

· kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal, műszaki ellenőrrel

· teljesítésigazolások ellenőrzése, az alvállalkozók tevékenységének koordinálása

· a kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése

· átadási dokumentumok, előrehaladási tervek késztése

· építési naplók naprakész vezetése

· alapanyagok, építési anyagok felhasználásának követése

· projekt előkészítése, mennyiség számítások

· projekttel kapcsolatos dokumentációk kezelése

Elvárások:

· szakirányú végzettség

· legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat

· számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel)

· B kategóriás jogosítvány

· önálló, percíz munkavégzés

· munkabírás

· problémamegoldó készség határozott fellépés

· rugalmasság, pontosság

Előnyt jelent:

· műszaki ellenőri jogosultság

· műemléki tapasztalat

· projektmenedzsment szoftverek, tervezőprogramok ismerete

Amit kínálunk:

· Versenyképes jövedelem és annak teljesítmény függvényében felülbírálása

· munkavégzéshez szükséges eszközállomány biztosítása (autó, telefon, laptop)

· hosszú távú munkalehetőség

· támogató, családias légkör, munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

· Budapest

· Debrecen

Kapcsolattartó:

Keresztes Tamás

Tel: +36 30 965 9252

Debrecen