ÉPÍTÉSVEZETŐ (Győr-Moson-Sopron megye)

HORAÉP Építőipari Kft.

ÉPÍTÉSVEZETŐ

munkatársakat keres

Generálkivitelezéssel foglalkozó építőipari cégünk ipari-, mezőgazdasági létesítmények, társasházak, vagy acélszerkezetek kivitelezéséhez magasépítésben jártas építésvezető kollégákat keres Győr környéki munkákhoz.

Feladatok:

  • Projektek lebonyolításának koordinálása
  • A kivitelezés ütemtervének elkészítése
  • Műszaki egyeztetések megrendelőkkel, tervezőkkel és alvállalkozókkal
  • Munkafolyamatok összehangolása, alvállalkozók és saját dolgozók helyszíni irányítása
  • Az épületek, építmények tervdokumentációnak és szerződésnek megfelelő elkészítése

Amit kérünk:

  • Építőipari szakirányú végzettség
  • Magasépítésben, vagy acélszerelésben szerzett kivitelezési, esetleg előkészítési tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, ezen belül a Word, Excel alapos ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Terhelhetőség, rugalmasság, jó kommunikációs és szervező képesség
  • Szakmai felkészültség, precíz munkavégzés, felelősségteljes gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkavégzési lehetőség egy több, mint 30 éves cégnél
  • Jó csapatszellem, összetartás, egymás segítése
  • Igényes munkakörülmények, számítógép, mobiltelefon, versenyképes fizetés, céges autó
  • Karrier lehetőség, középvezetői pozíció
  • Szakmai fejlődés, képzések, tréningek

A pozícióval kapcsolatban érdeklődni a +36 70 946 15 01-es telefonszámon lehet, valamint fényképes önéletrajzokat várunk.