Építésvezető (Magyarország)

Mobil Petrol Kft.

Cégünk 2013 óta működő, generál kivitelezéssel foglalkozó Társaság, az egész ország területén.

Ha igényes vagy a munkádra, szereted a kihívásokat és egy fiatalos csapat tagja szeretnél lenni, várjuk pályázatodat  pozícióba.

Építésvezető

pozícióba.

Feladatok

  • Beruházások kivitelezési munkáinak helyszíni koordinálása a projektvezető szakmai irányításával,
  • Közreműködés a kivitelezés ütemezésében, irányításában,
  • Elvégzett munkák műszaki és minőségi ellenőrzése,
  • Jogosultságok ellenőrzése,
  • Anyagrendelések ütemezése, anyagátvétel és -átadás a munkavégzéshez,
  • Építési adminisztráció teljeskörű lebonyolítása,
  • Vagyon- és munkavédelmi előírások betartásának ellenőrzése.
  • Magas szintű műszaki színvonal biztosítása
  • Saját állomány és alvállalkozók munkájának koordinálása
  • Folyamatos kapcsolattartás megrendelővel, tervezővel, hatóságokkal
  • Költségvetési célok tartása, kimutatások készítése
  • Szerződések, teljesítési igazolások koordinálása

Elvárások

  • Építész technikusi végzettség és legalább 3 év kivitelezésben szerzett tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Nagyfokú önállóság, szervezőkészség,
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • Építéstechnológiai és szabvány ismeretek.

Előnyök

  • Magas és mélyépítésben szerzett tapasztalat előny
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • AutoCAD vagy ArchiCAD ismerete előny

Munkavégzés helye

Rugalmas munkavégzési hely – országos